BADANIA AFFIDEA

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, iż podjęliśmy współpracę z Międzynarodowym Centrum Onkologii w Koszalinie - AFFIDEA, w zakresie usług:

- tomografii komputerowej,

- rezonansu magnetycznego,

scyntygrafii.

https://www.affidea.pl/.../nasze-o%C5.../affidea-koszalin/

Informacje o badaniu scyntygrafia: https://www.affidea.pl/.../dla-pacjent%C3%B3w/scyntygrafia/

Zapraszamy!

Zapisy pod nr tel. 606 887 887 i przez czat na Facebook.

A oto informacja o naszym partnerze:

Affidea to międzynarodowa sieć nowoczesnych centrów diagnostycznych oraz radioterapii onkologicznej z ponad 20-letnim doświadczeniem. W 16 europejskich krajach zapewnia kompleksową opiekę medyczną w obrębie diagnostyki obrazowej, konsultacji lekarskich oraz badań laboratoryjnych. Polskie centra diagnostyczne Affidea oferują badania rezonansem magnetycznym (RM), tomografię komputerową (TK), RTG, USG, pozytonową tomografię emisyjną PET-CT i gammakamera.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkich Pacjentów, którzy potrzebują specjalistycznej diagnostyki obrazowej w obrębie schorzeń: ortopedycznych, neurologicznych czy kardiologicznych oraz skarżą się na dolegliwości tj.: ból i zawroty głowy, zaburzenia widzenia, ból stawów i kręgosłupa, zmiany zapalne i zwyrodnieniowe stawów.

W Międzynarodowych Centrach Onkologii Affidea zapewniany jest pełen proces skojarzonego leczenia z zakresu onkologii: porad i konsultacji specjalistycznych, nowoczesnej diagnostyki obrazowej, leczenia w oparciu o teleterapię i brachyterapię.

https://www.affidea.pl/

#RemedicaKoszalin #affidea #rezonansmagnetyczny #tomografiakomputerowa #scyntygrafia #badania #skierowanie