Marcel Burczak

obraz
Rehabilitacja
fizjoterapeuta

Marcel Burczak to prawdziwy mistrz w dziedzinie fizjoterapii! Jego umiejętności obejmują perfekcyjnie opanowane technik masażu, w tym klasycznego, stempli ziołowych, gorących kamieni, czekoladowego i drenażu limfatycznego.

Posiada również zaawansowane umiejętności fizykoterapii i hydroterapii, a jego doskonałe zdolności organizacyjne i komunikacyjne sprawiają, że jest prawdziwym profesjonalistom w swojej dziedzinie.

Znajomość języków obcych, takich jak angielski, niemiecki, a nawet francuski, sprawiają, że jest gotów obsługiwać naszych pacjentów z różnych zakątków świata.

Pan Marcel to nie tylko fizjoterapeuta — to także lider! Pełnił bowiem funkcję Przewodniczącego Samorządu Studentów PWSZ w Koszalinie, uczelni którą ukończył na kierunku fizjoterapii oraz był Prezesem Stowarzyszenia Skandynawska Drużyna Najemnicza Faendrage. Jego pasje i zaangażowanie dodają nam energii do codziennej pracy!

Jest zafascynowany masażem i neurologią, a szczególnie uwielbia pomagać pacjentom po udarach. W Remedica będzie oferować masaże lecznicze i relaksacyjne, rehabilitację domową oraz fizykoterapię