Adam Mlazga

Adam Mlazga
Rehabilitacja
Fizjoterapeuta

Absolwent studiów licencjackich i magisterskich kierunek Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Były zawodowy tenisista, obecnie uprawiający tę dyscyplinę w czasie wolnym. Jako aktywny fizjoterapeuta pracuje od 2015 roku.

Ukończył m. in. kursy:

  • Terapii Manualnej wg koncepcji FRSc,
  • suchego igłowania,
  • manipulacji stawowych,
  • metody PNF,
  • oraz wiele innych warsztatów i kursów,

co pozwala być skutecznym w pracy ze sportowcami, pacjentami ortopedycznymi oraz osobami cierpiącymi z powodów różnych zespołów bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych.

Prowadząc swój gabinet BM Fizjoterapia w Warszawie od 2021 roku swoje zdrowie powierzało mu wielu zawodników i zawodniczek profesjonalnie uprawiających tenis ziemny (m. in. Jan Zieliński), zawodowi squashyści, triatloniści, biegacze i przedstawiciele innych dyscyplin sportowych oraz duża grupa pacjentów prywatnych. Ponadto w swoim CV ma współpracę z Polskim Związkiem Tenisowym jako fizjoterapeuta w programie Davis Cup Futures w latach 2014-2015, przez cały rok 2019 współpracował jako indywidualny fizjoterapeuta tenisistki Urszuli Radwańskiej. Wyjazdowo współpracował również z Katarzyną Kawą oraz najlepszym polskim deblistą Łukaszem Kubotem. 
Aktualnie przeprowadził się do Koszalina i ma nadzieję na podjęcie nowych wyzwań i wspomaganie powrotu do pełni zdrowia wśród wielu nowych Pacjentów.